Moterų A divizionas

Rugsėjis

09.12 12:30 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

09.13 14:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Kelmės SK „Aušra“ (Vilnius)

09.19 13:30 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

09.23 19:00 „Širvintų SC–Inta“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius)

09.26 13:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ (Vilnius)

09.27 13:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)

Spalis

10.01 18:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“  - „Širvintų SC–Inta“ (Vilnius)

10.10 11:00 Kelmės SK „Aušra“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

Balandis

04.25 12:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - „Širvintų SC–Inta“ (Vilnius) 1:0

Gegužė

05.01 13:00 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai) 

05.09 13:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Kelmės SK „Aušra“ (Vilnius) 

05.23 13:00 Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

 

Vyrų A divizionas

Rugsėjis

09.12 12:30 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrekte“ (Vilnius)

09.20 14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)

09.21 18:30 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Rudamina)

09.26 13:30 Šiaulių „Ginstrekte“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

Spalis

10. 04 13:30 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius) 

10.10 14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Vilnius)

Balandis

04.27 19:00  Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrekte“ (Vilnius) 3:1

Gegužė

05.01 11:00 Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Rudamina)

05.09 11:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius)

05.16 12:00 Šiaulių „Ginstrekte“ - Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)

05.29 14:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)

05.30 11:00 Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Vilnius)

Vyrų B divizionas

Rugsėjis

09.16 18:30 SM-Ardas - Vilniaus „Pietų meteoras“ (Rudamina)

09.22 17:00 Vilniaus „Pietų meteoras“ - Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ (Vilnius)

Spalis

10.03 12:30 Šiaulių „Akademija“ - Vilniaus „Pietų meteoras“ (Vilnius)

10.03 17:00 Širvintų SC - Vilniaus „Pietų meteoras“ (Vilnius)

Gegužė

05.02 10:00 Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ - Vilniaus „Pietų meteoras“ 

05.02 14:30 Vilniaus „Pietų meteoras“ - SM-Ardas

05.22 11:30 Vilniaus „Pietų meteoras“ - Šiaulių „Akademija“

05.22 16:00 Vilniaus „Pietų meteoras“ - Širvintų SC