Lietuvos sporto universiteto Žinių ir inovacijų perdavimo departamentas jau nuo rugpjūčio 20 dienos startuoja su mokymais, kuriuos baigus suteikiama teisė dirbti fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo sporto specialistu arba fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo instruktoriumi. Universitetas siūlo net keturis skirtingus mokymų modulius, kurių metu gilinamos žinios šiose srityse: neformalusis ugdymas, anatomija, sporto edukologija, sporto didaktika, sporto psichologija, judesių fiziologija (kineziologija), judesių biomechanika, sporto biochemija, sporto medicina,
sporto sociologija, sporto filosofija, sporto istorija, sporto vadyba, sporto komunikacija, sportininkų reabilitacija, sportininkų mityba, sporto srities teisinis reglamentavimas, sporto etika ir kita. Mokymų kainą, registraciją ir kitas praktines detalias rasite Lietuvos sporto universiteto interneto puslapyje. Galbūt tai tavo proga tapti žolės riedulio treneriu? Ar atnaujinti savo žinias? Nepraleisk jos.

fkkkdl

Lietuvos sporto universiteto dėstytojai kviečia dalyvauti ir atskiruose seminaruose tiems, kas nori pasigilinti žinias sportininkų mitybos namų sąlygomis tema arba psichologinio sportininkų pastiprinimo tema. Detalesnė informacija ir registracija paspaudus ant nuorodų.

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1