2021 metų Lietuvos moterų uždarųjų patalpų čempionatas keliauja į Lietuvos žolės riedulio istoriją! 16 metų Lietuvos čempionių titulas nebuvo iškeliavęs iš Šiaulių, o Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ merginų komanda nuo 2005 metų nebuvo užleidusi pirmosios vietos savo konkurentėms. Tačiau šiais metais aukso medaliais džiaugiasi pirmą kartą Lietuvos čempione tapusi Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ merginų komanda, vadovaujama trenerio Maksim Tarasov!

20210306 Alfredas Pliadis AL5 0724

Žuvėdros klubo merginos ilgus metus nuosekliai dirbo siekdamos čempionių titulo. Komentuodamas rungtynes treneris pridūrė, kad merginos jau seniai užaugo šiam titului žaidimu, tačiau pagaliau pasiruošė ir psichologiškai.

20210306 Alfredas Pliadis AL5 0847

Merginos čempionato metu iškovojo septynes pergales, net du kartus nugalėjo buvusias čempiones (rezultatu 3:1 ir 4:3) ir čempionato metu pralaimėjo tik vieną kartą prieš Kelmės „Aušra“ ekipą. Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ komanda kartu su Lietuvos čempionių titulu iškovojo ir kelialapį į Europos klubų čempionatą 2022 metais.

20210306 Alfredas Pliadis AL5 0921

Čempionato metu netrūko emocijų - finalinės rungtynės buvo įtemptos, tačiau labai įdomios. Merginų veidus puošė tikros emocijos.

20210306 Alfredas Pliadis AL5 0707

Čempionato metu asmeniniu prizu buvo apdovanota ir geriausia čempionato žaidėja pripažinta komandos kapitonė – Ugnė Chmeliauskaitė. Komandos vadovai dėkoja treneriui ir merginoms už nuoširdų darbą, emocijas ir puikų čempionatą!