„Metai nebuvo lengvi, džiaugiamės sportininkais, kurie ne tik sugebėjo neprarasti motyvacijos, bet ir pasiekti įspūdingų rezultatų. Iškovoti medaliai yra labai svarbu, tai motyvuoja jaunąją kartą siekti tų pačių ir dar aukštesnių tikslų. Bet ne mažiau svarbi yra kiekvieno sportininko kasdienė veikla. Tikiu, kad visi #100SportoŽvaigždžių šimtuke esantys sportininkai yra ir bus puikus pavyzdys savo sporto šakos jauniesiems kolegoms ir visuomenei“, – sako Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) olimpinio sporto direkcijos direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė.

TRYS ZVAIGZDES

Džiaugiamės, kad tarp 100 sporto žvaigždžių pateko ir žolės riedulininkai - Ugnė Chmeliauskaitė ir Žygimantas Balsiukas apdovanoti bronzinėmis sporto žvaigždėmis! 

„Smagu, kad žolės riedulininkai jau antrus metus iš eilės patenka į geriausių Lietuvos sportininkų 100-tuką! Tai rodo, kad mūsų sporto šaka yra matoma. Žinoma, man taip pat smagu, kad šis titulas buvo patikėtas man. Buvo įdomūs metai su žolės rieduliu“, - dalijasi Žuvėdros klubo kapitonė Ugnė. 

Daugiau informacijos apie 100 sporto žvaigždžių iniciatyvą rasite čia. 

instagram png instagram logo 2 png 8 de abril de 2017 927 kb 3500 3393 3500

2000px LinkedIn Logo svg 

 

Veiklos partneriai

lzrf logo 2020
EuroHockey
LVŽRL logo
Žalgiris Logo
Tauras logo
 

Rėmėjai

Olifėja logo
Lotelita logo
logo 1 Vostok
CLTF
 plaunu pats logo final 2
Musco lighting logo 1