Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ per paskutiniąsias Europos žolės riedulio uždarų patalpų elito diviziono čempionių taurės turnyro rungtynes pralaimėjo Utrechto „Kampong“ (Olandija) rezultatu 0:5 (0:2) ir prarado vietą tarp stipriausių Senojo žemyno klubų.

Skirtumas - didelis, bet tokią persvarą varžovės įgijo tik pačioje rungtynių pabaigoje. Olandės antrojo kėlinio viduryje pirmavo dar tik 2:0, bet kartą pasižymėjo 36 min., dukart - 39 min. ir rezultatas tapo triuškinamas.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per kitas dėl išlikimo elito divizione kovojusios C grupės rungtynes Sumų „Sumčanka“ (Ukraina) ir „Minsk“ (Baltarusija) sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:1), tačiau kartu su šiaulietėmis turės palikti stipriausių komandų gretas.

Pirmąją vietą C grupėje ir 5-ąją bendrojoje turnyro įskaitoje užėmė Baltarusijos čempionės, surinkusios 12 taškų. Stipriausias Olandijos klubas pelnė 10 taškų, Lietuvos - 5, o Ukrainos - 3.

Dėl stipriausio Europos klubo titulo sekmadienį dar susigrums Diuseldorfo „Dusseldorfer“ (Vokietija) ir Madrido „Club Campo“ (Ispanija), o trečiosios vietos laimėtojos paaiškės per Vienos „Arminen“ (Austrija) ir Prahos „Slavia“ (Čekija) dvikovą.

OFICIALUS TURNYRO TINKLALAPIS

Sekmadienio rungtynių tiesioginė transliacija