2023-2024 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

28 įvarčiai - Dovilė Kuklienė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
9 įvarčiai - Darija Žigytė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
9 įvarčiai - Samanta Jakovleva (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
8 įvarčiai - Karolina Raulinaitytė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
8 įvarčiai - Austėja Dimskytė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
7 įvarčiai - Donata Grigienė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
6 įvarčiai - Rimantė Gudeliauskytė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
4 įvarčiai - Dovilė Juraitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
4 įvarčiai - Ugnė Kievišaitė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
4 įvartis - Kristina Siebė (Kelmės „Aušra“)
3 įvarčiai - Viktorija Bogdanova (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
3 įvarčiai - Rugilė Raišytė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
3 įvarčiai - Jovita Banevičiūtė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
3 įvarčiai - Monika Paulauskaitė (Kelmės „Aušra“)
3 įvarčiai - Rugilė Daukantaitė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
2 įvarčiai - Benita Norvaišaitė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
2 įvarčiai - Neringa Smaidžiūnienė (Širvintų „SC-Inta“)
2 įvarčiai - Emilija Masiulionytė (Širvintų „SC-Inta“)
2 įvarčiai - Gabija Dimskytė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
2 įvarčiai - Jūratė Ramašovė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Rosita Klevickaitė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Vaida Raškauskaitė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Lina Jašmontaitė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Austėja Raupytė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Irmantė Romašovė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Rugilė Gedminaitė (Kelmės „Aušra“)
1 įvartis - Andrėja Jarmalavičiūtė (Širvintų „SC-Inta“)
1 įvartis - Goda Dirsytė (Širvintų „SC-Inta“)
1 įvartis - Justė Kazickaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Barbora Lozovojūtė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Erika Jagėlaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Agnė Kazickaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Adrija Žalėnaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Izabelė Steponkutė (Šiaulių „Akademija“)
1 įvartis - Kamilė Liekytė (Širvintų „SC-Inta“)
1 įvartis - Deimantė Vietrinaitė (Širvintų „SC-Inta“)
1 įvartis - Austėja Žilinskaitė (Vilniaus SM „Sostinės Tauras“)
1 įvartis - Raminta Peskovė (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Idilija Limantaitė (Šiaulių „Akademija“)

Lietuvos vyrų čempionatas A grupė

9 įvarčiai - Povilas Sinkevičius (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
8 įvarčiai - Robert Milevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
5 įvarčiai - Dominykas Vaikėnas (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
4 įvarčiai - Irmantas Skinderskis (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
3 įvarčiai - Karolis Astrauskas (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
3 įvarčiai - Danielius Petkevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
3 įvarčiai - Povilas Lakštauskas (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
3 įvarčiai - Daumantas Matulevičius (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
3 įvarčiai - Ignas Balbatunovas (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
2 įvarčiai - Ignas Gesaitis (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
2 įvarčiai - Edvin Stankevič (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
2 įvarčiai - Mantvydas Pocevičius (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
2 įvarčiai - Žygimantas Balsiukas (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
2 įvarčiai - Laimonas Aleknavičius (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
2 įvarčiai - Denis Jastrebov (Vilniaus raj. „SC-Ardas-Rudamina“)
2 įvarčiai - Lukas Janukaitis (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
1 įvartis - Armandas Šautkulis (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Darius Lopato (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
1 įvartis - Ernestas Ustinovičius (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
1 įvartis - Mindaugas Spilgėnas (Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“)
1 įvartis - Eldaras Apletinas (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
1 įvartis - Eimantas Jelisejev (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
1 įvartis - Marlon Bendel (Vilniaus SŽK „Žuvėdra“)
1 įvartis - Danielius Kojis (Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“)
1 įvartis - Andžej Burkot (Vilniaus raj. „SC-Ardas-Rudamina“)
1 įvartis - Kęstutis Mikutis (Vilniaus raj. „SC-Ardas-Rudamina“)
1 įvartis - Gžegoš Andrulionis (Vilniaus raj. „SC-Ardas-Rudamina“)

Lietuvos vyrų čempionatas B grupė

17 įvarčiai - Povilas Sinkevičius (Šiaulių „Akademija“)
5 įvarčiai - Lukas Kemfertas (Šiaulių „Akademija“)
5 įvarčiai - Dominykas Vaikėnas (Šiaulių „Akademija“)
4 įvarčiai - Rafal Stankevič (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
4 įvarčiai - Robert Milevič (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)
3 įvarčiai - Džiugas Dikšas (Šiaulių „Akademija“)
3 įvarčiai - Andžėj Burkot (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
3 įvarčiai - Saulius Bumblys (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
2 įvarčiai - Ignas Balbatunovas (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
2 įvarčiai - Dominykas Vaikėnas (Šiaulių „Akademija“)
2 įvarčiai - Daniel Jurcevič (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
2 įvarčiai - Lukas Jankauskas (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
2 įvarčiai - Arnas Ridlauskas (Šiaulių „Akademija“)
2 įvarčiai - Gustas Kalasevičius (Šiaulių „Akademija“)
2 įvarčiai - Danielius Petkevič (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)
2 įvarčiai - Emilis Švolko (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)
1 įvartis - Evaldas Jurgelevičius (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
1 įvartis - Lukas Raišys (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
1 įvartis - Gytis Grigas (Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai)
1 įvartis - Daniel Belogolovko (Vilniaus rajono sporto centro - „Nemenčinės SM“)
1 įvartis - Ignas Gesaitis (Šiaulių „Akademija“)
1 įvartis - Darius Vaitkus (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)
1 įvartis - Emilijus Marcinkus (Šiaulių „Akademija“)
1ivartis - Emilis Švalko (Vilniaus „Jaunimo rinktinė“)

Informacija naujinama 2024-05-29

____________________________________________________________

2022-2023 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

32 įvarčiai-Kornelija Andriejūnaitė (Šiaulių "Ginstrektė-ŠSG")

Lietuvos vyrų čempionatas

14 įvarčių - Povilas Sinkevičius (Šiaulių "Ginstrektė") 

Lietuvos vyrų (B diviziono) čempionatas

19 įvarčių- Rafal Stankevič (Vilniaus raj. komanda) 

______________________________________________

2021-2022 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

26 įvarčiai - Kornelija Andriejūnaitė (Šiaulių "Ginstrektė")

Lietuvos moterų (B diviziono) čempionatas

4 įvarčiai - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC)

4 įvarčiai - Ugnė Aučynaitė (Vilniaus SM-Tauras)

4 įvarčiai - Deimantė Vietrinaitė (Širvintų SC-Inta)

Lietuvos vyrų čempionatas

7 įvarčiai - Ignas Balbatunovas (Vilniaus SŽK "Žuvėdra-SM Tauras")

7 įvarčiai - Žygimantas Balsiukas (Širvintų Baltic Champs - Ježvitas) 

Lietuvos vyrų (B diviziono) čempionatas

20 įvarčių- Povilas Sinkevičius (Šiaulių "Akademija") 

_____________

2020-2021 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

21 įvartis - Donata Grigienė (Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“)

Lietuvos moterų (B diviziono) čempionatas

12 įvarčių - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC)

Lietuvos vyrų čempionatas

12 įvarčių - Darius Jackevičius (SK „Baltic Champs-Ježvitas“)

12 įvarčių - Laimonas Aleknavičius (SK „Baltic Champs-Ježvitas“)

Lietuvos vyrų (B diviziono) čempionatas

23 įvarčiai - Rafal Stankevič (SM-Ardas)

2018-2019 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai

18 įvarčių - Samanta Jakovleva (Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“)

14 įvarčių - Marcus Neuman (Vilniaus SŽK „Žuvėdra - SM Tauras - CTLF“) 

 

Moterų A divizionas

04.13 13:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)
04.14 11:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Šiauliai)
04.26 18:00 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Šiauliai)
04.28 10:00 „Širvintų SC–Inta“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)
05.02 18:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Šiaulių „Akademija“ (Šiauliai)
05.04 12:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)
05.04 14:00 „Širvintų SC–Inta“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Vilnius)
05.09 18:00 „Širvintų SC–Inta“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius)
05.10 18:00 Šiaulių „Akademija“ - Kelmės „Aušra“ (Šiauliai)
05.18 12:00 „Širvintų SC–Inta“ - Kelmės „Aušra“ (Vilnius)
05.19 11:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Kelmės „Aušra“ (Vilnius)
05.25 A2 - A3
05.25 A1 - A4
05.26 A3 - A2
05.26 A4 - A1
06.14 A5 - B1
06.15 SF3 - SF4
06.15 SF1 - SF2
06.18 B1 - A5
06.16 SF4 - SF3
06.16 SF2 - SF1
06.19* SF3 - SF4
06.19* SF1 - SF2

Moterų B divizionas

05.11 10:00 Šiaulių sporto gimnazija - Kauno „Tauras–Veršvai“ (Vilnius)
05.11 12:00 Šiaulių „Akademija“ - Širvintų SC (Vilnius)
05.11 16:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių sporto gimnazija (Vilnius)
05.11 18:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Širvintų SC (Vilnius)
06.01 09:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių sporto gimnazija (Šiauliai)
06.01 11:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Širvintų SC (Šiauliai)
06.01 13:30 Šiaulių „Akademija“ - Kauno „Tauras–Veršvai“ (Šiauliai)
06.01 15:30 Šiaulių sporto gimnazija - Širvintų SC (Šiauliai)
06.09 12:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)
06.09 14:00 Širvintų SC - Šiaulių sporto gimnazija (Vilnius)

Vyrų A divizionas

04.20 11:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ (Rudamina)
04.27 10:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ (Vilnius)
04.27 13:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ Rudamina
04.28 12:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ (Vilnius)
04.28 15:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ Rudamina
05.04 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)
05.04 12:00 Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Šiauliai)
05.05 12:00 Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ (Šiauliai)
05.11 14:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)
05.18 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Vilnius)
05.18 12:00 Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ (Šiauliai)
05.19 13:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ (Vilnius)
06.01 A3 - A4
06.01 A1 - A2
06.15 A4 - A3
06.15 A2 - A1
06.19* A3 - A4
06.19* A1 - A2

Vyrų B divizionas

04.14 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ - Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ (Rudamina)
04.14 12:00 Širvintų SC - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Rudamina)
04.14 14:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ - Širvintų SC (Rudamina)
04.14 16:30 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Vilniaus „Pietų žvaigždė-SM Tauras“ (Rudamina)
04.24 17:00 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Vilnius)
05.12 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Vilnius)
05.12 12:00 Širvintų SC - Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ (Vilnius)
05.12 14:30 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Širvintų SC (Vilnius)
05.12 16:30 Vilniaus „Pietų žvaigždė– SM Tauras“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ (Vilnius)
06.02 10:00 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ (Vilnius)
06.02 12:00 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - Širvintų SC (Vilnius)
06.02 14:30 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Vilnius)
06.02 16:30 Širvintų SC - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ (Vilnius)

Kviečiame susipažinti su didžiojo žolės riedulio taisyklių naujovėmis, kurios galios Lietuvos čempionate.

Pokategorės

Lietuvos vaikų žolės riedulio lyga startavo 2012 metais.  
Pagrindinis lygos tikslas yra populiarinti žolės riedulį šalyje bei didingi Lietuvos vaikų užimtumą. 
Vaikai - tai mūsų ateitis, tad - AUGINKIME ČEMPIONUS!