2022-2023 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

32 įvarčiai-Kornelija Andriejūnaitė (Šiaulių "Ginstrektė-ŠSG")

Lietuvos vyrų čempionatas

14 įvarčių - Povilas Sinkevičius (Šiaulių "Ginstrektė") 

Lietuvos vyrų (B diviziono) čempionatas

19 įvarčių- Rafal Stankevič (Vilniaus raj. komanda) 

______________________________________________

2021-2022 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

26 įvarčiai - Kornelija Andriejūnaitė (Šiaulių "Ginstrektė")

Lietuvos moterų (B diviziono) čempionatas

4 įvarčiai - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC)

4 įvarčiai - Ugnė Aučynaitė (Vilniaus SM-Tauras)

4 įvarčiai - Deimantė Vietrinaitė (Širvintų SC-Inta)

Lietuvos vyrų čempionatas

7 įvarčiai - Ignas Balbatunovas (Vilniaus SŽK "Žuvėdra-SM Tauras")

7 įvarčiai - Žygimantas Balsiukas (Širvintų Baltic Champs - Ježvitas) 

Lietuvos vyrų (B diviziono) čempionatas

20 įvarčių- Povilas Sinkevičius (Šiaulių "Akademija") 

_____________

2020-2021 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuvos moterų čempionatas

21 įvartis - Donata Grigienė (Šiaulių „Gintrastrekte - ŠSG“)

Lietuvos moterų (B diviziono) čempionatas

12 įvarčių - Martyna Ragauskaitė (Širvintų SC)

Lietuvos vyrų čempionatas

12 įvarčių - Darius Jackevičius (SK „Baltic Champs-Ježvitas“)

12 įvarčių - Laimonas Aleknavičius (SK „Baltic Champs-Ježvitas“)

Lietuvos vyrų (B diviziono) čempionatas

23 įvarčiai - Rafal Stankevič (SM-Ardas)

2018-2019 Lietuvos moterų ir vyrų čempionatų rezultatyviausi žaidėjai

18 įvarčių - Samanta Jakovleva (Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“)

14 įvarčių - Marcus Neuman (Vilniaus SŽK „Žuvėdra - SM Tauras - CTLF“) 

 

Moterų A divizionas

04.13 13:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Šiauliai)
04.14 11:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Šiauliai)
04.26 18:00 Kelmės „Aušra“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Šiauliai)
04.28 10:00 „Širvintų SC–Inta“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)
05.02 18:00 Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ - Šiaulių „Akademija“ (Šiauliai)
05.04 12:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)
05.04 14:00 „Širvintų SC–Inta“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ (Vilnius)
05.09 18:00 „Širvintų SC–Inta“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ (Vilnius)
05.10 18:00 Šiaulių „Akademija“ - Kelmės „Aušra“ (Šiauliai)
05.18 12:00 „Širvintų SC–Inta“ - Kelmės „Aušra“ (Vilnius)
05.19 11:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras“ - Kelmės „Aušra“ (Vilnius)
05.25 A2 - A3
05.25 A1 - A4
05.26 A3 - A2
05.26 A4 - A1
06.14 A5 - B1
06.15 SF3 - SF4
06.15 SF1 - SF2
06.18 B1 - A5
06.16 SF4 - SF3
06.16 SF2 - SF1
06.19* SF3 - SF4
06.19* SF1 - SF2

Moterų B divizionas

05.11 10:00 Šiaulių sporto gimnazija - Kauno „Tauras–Veršvai“ (Vilnius)
05.11 12:00 Šiaulių „Akademija“ - Širvintų SC (Vilnius)
05.11 16:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių sporto gimnazija (Vilnius)
05.11 18:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Širvintų SC (Vilnius)
06.01 09:00 Šiaulių „Akademija“ - Šiaulių sporto gimnazija (Šiauliai)
06.01 11:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Širvintų SC (Šiauliai)
06.01 13:30 Šiaulių „Akademija“ - Kauno „Tauras–Veršvai“ (Šiauliai)
06.01 15:30 Šiaulių sporto gimnazija - Širvintų SC (Šiauliai)
06.09 12:00 Kauno „Tauras–Veršvai“ - Šiaulių „Akademija“ (Vilnius)
06.09 14:00 Širvintų SC - Šiaulių sporto gimnazija (Vilnius)

Vyrų A divizionas

04.20 11:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ (Rudamina)
04.27 10:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ (Vilnius)
04.27 13:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ Rudamina
04.28 12:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ (Vilnius)
04.28 15:00 Vilniaus „Ardas–Rudamina“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ Rudamina
05.04 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)
05.04 12:00 Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Šiauliai)
05.05 12:00 Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ (Šiauliai)
05.11 14:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ (Vilnius)
05.18 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–CTLF“ - Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ (Vilnius)
05.18 12:00 Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ (Šiauliai)
05.19 13:00 Širvintų „Baltic Champs–Ježvitas“ - Šiaulių „Gintra–Strektė–Uni“ (Vilnius)
06.01 A3 - A4
06.01 A1 - A2
06.15 A4 - A3
06.15 A2 - A1
06.19* A3 - A4
06.19* A1 - A2

Vyrų B divizionas

04.14 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ - Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ (Rudamina)
04.14 12:00 Širvintų SC - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Rudamina)
04.14 14:30 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ - Širvintų SC (Rudamina)
04.14 16:30 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Vilniaus „Pietų žvaigždė-SM Tauras“ (Rudamina)
04.24 17:00 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Vilnius)
05.12 10:00 Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Vilnius)
05.12 12:00 Širvintų SC - Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ (Vilnius)
05.12 14:30 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Širvintų SC (Vilnius)
05.12 16:30 Vilniaus „Pietų žvaigždė– SM Tauras“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ (Vilnius)
06.02 10:00 „Vilniaus r. SM–Ardas“ - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ (Vilnius)
06.02 12:00 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - Širvintų SC (Vilnius)
06.02 14:30 Vilniaus „Pietų žvaigždė–SM Tauras“ - „Vilniaus r. SM–Ardas“ (Vilnius)
06.02 16:30 Širvintų SC - Vilniaus „Žuvėdra–SM Tauras–Plaunu pats“ (Vilnius)

Kviečiame susipažinti su didžiojo žolės riedulio taisyklių naujovėmis, kurios galios Lietuvos čempionate.

Pokategorės

Lietuvos vaikų žolės riedulio lyga startavo 2012 metais.  
Pagrindinis lygos tikslas yra populiarinti žolės riedulį šalyje bei didingi Lietuvos vaikų užimtumą. 
Vaikai - tai mūsų ateitis, tad - AUGINKIME ČEMPIONUS!