WhatsApp Image 2022 06 20 at 12.58.23 PM 768x1024

Žolės riedulio akademijos dalyviai keliavo į Europos jaunimo ir sporto organizacijos stovyklą, kurios metu kalbėjosi apie žmogaus teises ir lyderystę sporto pasaulyje, žaidė futbolą, tinklinį, mėgavosi Portugaliją skalaujančiu vandenynu ir bendravimu su daugybe tarptautinio jaunimo. Portugalijoje vykusi srovykla pritraukė daugiau nei 50 jaunų žmonių iš skirtingų Europos miestų. Lietuvos žolės riedulio akademijos dalyviai aktyviai įsitraukė į veiklas, dalijosi savo patirtimi ir įspūdžiais apie Lietuvą. Daugiau apie stovyklą galite rasti čia. 

WhatsApp Image 2022 06 25 at 11.47.19 AM 1024x768

LŽRF Jaunimo lyderystės akademija jau keliauja į pabaigą, tačiau skubame pasidžiaugti visa pagalba, kurią jaunieji sportininkai, treneriai, teisėjai dalijasi! Didžiausias indėlis yra matomas Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos rungtynėse, kuomet turime gausų būrį pagalbininkų ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. 

Teisėjas Karolis dalindamas paskyrimus teisėjams vaikų lygos varžybose džiaugėsi, kad prisijungia vis daugiau norinčių teisėjauti jaunųjų sportininkų. 

20220327 Alfredas Pliadis AL6 1629

O LŽRF prezidentas pasidžiaugė, kad galima pasitelkti Jaunimo lyderystės akademijos atstovus visai reikiamai pagalbai - nuo salės paruošimo iki prizų išdalijimo laimėtojams! 

20220327 Alfredas Pliadis AL6 0777

277171857 1351301225370048 7573293452484901919 n

Teisėja Vilma dalijasi: "Didžiuojuosi mūsų jaunimu. Šauniai prisijungė Karolinos, o Kamilė ir kita Karolina jau tikros patyrusios vilkės". Visas Karolinų būrys prisidėjo finalinio Lietuvos B diviziono etapo metu. 

O mes tuo tarpu stebime ir planuojame sekančius Jaunimo lyderystės akademijos žingsnius! O jeigu turite idėjų naujoms iniciatyvoms - kviečiame dalintis. 

Jaunimo lyderystės akademijos sportininkai 8 susitikimo metu gliaudė klausimą - kaip pradėti verslą susijusį su žolės rieduliu? Apie tai susitikimo metu pasakojo Lietuvos žolės riedulio rinktinės žaidėjas - Kristis Bubnelis, kuris taip pat turi ir savo žolės riedulio prekinį ženklą "Omega". Kristis dalinosi, kad versle būna įvairiausių dienų, tačiau užsidirbti iš mėgiamos veiklos visuomet smagu. Lietuvoje nėra žolės riedulio įrangą pardavinėjančių tiekėjų, tad niša augimui, konkurencijai tikrai laisva. Savo žolės riedulio istoriją Kristis pradėjo Anglijoje, tačiau trenerio Artūro Macijausko dėka pradėjo rungtyniauti ir Lietuvoje, kur jo kelias nuvėdė ir į Lietuvos rinktinę.  

2022 01 01 16 06 34 Omegahockey.com Conquer The Game Become The Omega

Susitikimo metu, akademijos dalyviai pasidalino savo patirtimi įsigijant žolės riedulio įrangą. Žinoma, didžioji dalis padėkų keliauja komandų treneriams ir vadovams, kurie pasirūpina, kad jaunieji sportininkai turėtų tinkamas lazdas, pirštines, kamuoliukus, apsaugas ir kitą reikiamą įrangą. {jcomments off}

20211216 Alfredas Pliadis AL6 2588

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Lietuvos sporto federacijų sąjungos organizuotuose sporto apdovanojimuose Lietuvos žolės riedulio federacija buvo apdovanota kaip viena iš trijų 2021 metų geriausių sporto inovacijų autorių! 

Lietuvos žolės riedulio federacijos ir Vaikų žolės riedulio lygos iniciatyva „Jaunimo lyderystės akademija“ skirta 12–18 metų žolės riedulio sportininkams iš visos Lietuvos, siekiant įtraukti juos į lyderystės veiklas ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų: jaunieji sportininkai dalinosi savo patirtimi, siekė įkvėpimo iš garsiausių Lietuvos trenerių, sportininkų, verslininkų, klubo įkūrėjų. Mokymų metu sportas buvo pasirinktas kaip įrankis siekiant ugdyti „minkštuosius įgūdžius“ – lyderystę, komunikaciją, greitą sprendimų priėmimą, kūrybiškumą. Susitikimai buvo akcentuoti į profesionalią sportininko karjerą, darbą sporto srityje (trenerio, teisėjo, sporto žurnalisto, komunikacijos asmens, verslo įkūrėjo), savanorystę, tokiu būdu paliekant galimybę pasirinkti ir atrasti savo kelią.

20211216 Alfredas Pliadis AL6 2879{jcomments off}

 

Gerų naujienų metas! Šį kartą džiaugiamės įvertinimu, kuris atkeliavo iš Europos žolės riedulio federacijos. Kolegos įvertino Lietuvos žolės riedulio federacijos ir Vaikų žolės riedulio lygos iniciatyvą  - Jaunimo lyderystės akademiją, kurios metu siekiama 12-18 metų žolės riedulio sportininkus įtraukti į lyderystės veiklas ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. 11 susitikimų ir 3 dienų stovyklos metu, jaunieji sportininkai dalinasi savo patirtimi, siekia įkvėpimo iš garsiausių Lietuvos trenerių, sportininkų, verslininkų, klubo įkūrėjų. Iniciatyva inovatyvi - nes sutelkia visus Lietuvos sporto taškus, kuriuose yra propaguojamas žolės riedulys (daugiau nei 40 jaunųjų sportininkų), užtikrina lyčių lygybę (nominuota po vieną merginą ir vaikiną), orientuojasi ne tik į dalyvavimą žolės riedulyje, bet ir dalyvavimą sprendimų priėmime. Iniciatyva įvertinta Europiniu mastu - Europos žolės riedulio federacija skyrė 1000 EUR iniciatyvaos įgyvendinimui. Be to, net du jaunieji sportininkai (mergina ir vaikinas) turės galimybę dalyvauti Europos žolės riedulio federacijos organizuojamame žolės riedulio festivalyje 2022 metais ir jo metu stebėti aukščiausios lygos moterų Pasaulio taurės rungtynes! 

EHF Youth Leadership Festival Poster 1

Straipsnis Sportas.info

{jcomments off}