Gegužės 17 dieną Gibraltare, Europos vyrų klubų antrosiose rungtynėse susitiko „Ginstrektė-Akademija“ (trenerė - Donata Grigienė) ir Maltos „Qormi Daikin HC“ (treneris - Andre Ghio), rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2 (0:0; 0:0; 2:1; 0:1).

Pirmoje rungtynių pusėje nei vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčių, tačiau antrojoje rungtynių dalyje Povilui Sinkevičiui (36 min.) pavyko realizuoti mažąjį kampinį bei pelnyti įvartį žaidimo metu (41 min.), taip padidindamas komandos persvarą rezultatu 2:0. Tačiau Maltos komandos žolės riedulininkas Aaron Spiteri (45 min.) pralaužė lietuvių gynybą pelnydamas įvartį žaidimo metu. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Luke Bajada (57 min.) realizavo mąžąjį kampinį ir išlygino rezultatą 2:2.

438102201 1189182502056467 4033234916424804790 n

Gegužės 17 dieną 10:30, Europos vyrų klubų čempionato rungtynėse susitiks „Ginstrektė-Akademija“ su Maltos „Qormi Daikin HC“, varžybų tiesioginius rezultatus galite sekti čia.

Gegužės 16 dieną, Gibraltare, Europos klubų čempionate susitiko Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“ (trenerė - Donata Grigienė) ir Švedijos „Roslagens IF“ (treneris - Simon PONTÉN) komanda, pergalę rezultatu 4:1 (1:0; 1:0; 2:1; 0:0) šventė lietuvių komanda!

Per pirmąją kėlinio minutę įvartį pelnė Povilas Sinkevičius (1 min.), P. Sinkevičius (17 min.) antrajame kėlinyje realizavo mažąjį kampinį, taip padidindamas rezultatą tarp komandų 2:0, trečiajame kėlinyje Švedijos žolės riedulininkas Leo Törner (32 min.) pralaužė lietuvių gynybą ir pelnė įvartį, tačiau „Ginstrektė-Akademija“ žaidėjas Dominykas Vaikėnas (33 min.) iškart įmušė atsakomąjį įvartį į svečių vartus, mažąjį kampinį realizavo Gustas Kalasevičius (43 min.) pelnydamas paskutinį rungtynių įvartį.

Sveikiname komandą laimėjus pirmąsias rungtynes!

439218253 1493340374934684 8124855315424349930 n

Šiandien, gegužės 16 dieną, 13:00 žais vyrų Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“ su Švedijos „Roslagens IF“, varžybų tiesioginius rezultatus galite matyti čia.

Gegužės 16 - 20 dienomis Šiaulių žolės riedulio klubo "Ginstrektė-Akademija" vyrų ir moterų komandos varžysis Europos klubų čempionate. Vyrų komandos sudėtis: vyr. trenerė - Donata Grigienė, komandos vadovas - Mindaugas Grigas, medicinos atstovė - Daiva Miečelienė, teisėjas - Jaroslov Suchocki (nacionalinė kategorija) bei 18 riedulininkų.
Moterų komandos sudėtis: vyr. treneris - Vaidotas Vaičeliūnas, komandos vadovas - Pijus Gaidamavičius, treneris asistentas - Ignas Vaičeliunas, medicinos atstovė - Laima Šiaudinienė, teisėja - Vilma Bagdanskienė (tarptautinė kategorija) ir 18 merginų.
Moterų komanda Turkijoje susitiks su Prancūzijos „Cambrai HC“, Austrijos „AHTC Wien“ bei Turkijos „Gaziantep Polisgücü SK“ komandomis.
Vyrų komanda - Gibraltare, jiems teks rungtis su Švedijos „Roslagens IF“, Maltos „Qormi Daikin HC“ ir Liuksemburgo „HC Luxembourg“ komandomis.