Šių metų balandžio 20-21 dienomis Erfurto mieste, Vokietijoje, XVIII kartą vyko didžiausias vaikų ,,Pupelių‘‘ (Puffbohnen) tarptautinis žolės riedulio turnyras. Šį kartą turnyre dalyvavo rekordinis komandų skaičius: 54 komandos iš 18 klubų, viso buvo virš 600 dalyvių, sužaista 154 rungtynės, kuriose savo jėgas demonstravo ir Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos žolės riedulio komanda. Daugiau skaitykite...

Erfurt

Tarptautinė žolės riedulio federacija ruošiasi 5 prieš 5 žolės riedulio čempionatui, kuris 2024 sausio 21-24 dienomis vyks Omane. Ir tuo pačiu kviečia prisiminti šio tipo žolės riedulio taisykles:

 

Svarbu! 5 prieš 5 žolės riedulys sugrįžta ir į Lietuvą! 2 bortų rinkiniai jau atvyko į Vilniaus žolės riedulio stadioną. 

IMG 6343

 

LŽRF Vykdomojo komiteto sprendimu pagal kriterijus atrinktos trys žolės riedulio trenerės - Genė Juodienė, Jūratė Juodytė ir Donata Vaičytė–Martinkienė - grįžusios iš Čekijos, kurioje tobulinosi profesinio mokymosi galimybių „Erasmus+“ programos dėka, pasidalino įspūdžiais ir įgytomis kvalifikacinėmis žiniomis.

Erasmus 1

Dėl 1 vietos

Gegužės 26 d., Šiauliai
14 val. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“

Birželio 3 d., Vilnius
15.00 val. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“

Birželio 16 d., Šiauliai (jei reikės)
12.30 val. Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“

Dėl 3 vietos

Gegužės 26 d., Šiauliai
12.30 val. Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas“ - „Širvintų SC-Inta“

Birželio 3 d., Vilnius
11.00 val. „Širvintų SC-Inta“ - Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas“

Birželio 16 d., Šiauliai (jei reikės)
11.00 val. Šiaulių „Sporto gimnazija–Klevas“ - „Širvintų SC-Inta“

Antradienį Šiaulių arenos spaudos konferencijų salėje buvo surengta oficiali Europos moterų riedulio klubų uždarų patalpų „Trophy 2017“ taurės varžybų spaudos konferencija.

SKAITYTI PLAČIAU

DSCF8410

Lietuvos žolės riedulio federacija ir sporto žaidimų klubas „Žuvėdra“ 4 metai iš eilės dalyvauja Vilniuje vykstančioje Sporto mugėje.

Pokategorės