Amsterdame oficialiai pasirašyta sutartis dėl 2026 m. FIH Žolės Riedulio Pasaulio Čempionato, kurį kartu organizuos Belgija ir Nyderlandai. Ceremonijoje dalyvavo FIH prezidentas Tayyab Ikram, Nyderlandų žolės riedulio asociacijos prezidentas Erik Klein Nagelvoort ir Belgijos žolės riedulio asociacijos prezidentas Patrick Keusters. Turnyras, sujungiantis moterų ir vyrų varžybas, vyks 2026 m. rugpjūčio 14-30 d. Amsterdame ir naujame stadione Vavre, Belgijoje.

Ekrano kopija 2024 07 01 112717

KNHB prezidentas Erik Klein Nagelvoort sakė: „Džiaugiamės galėdami kartu su Belgija organizuoti bendrą vyrų ir moterų Pasaulio Čempionatą. Laukiame dviejų savaičių puikaus žolės riedulio užpildytame Wagener stadione Amsterdame/Amstelveene 2026 m. rugpjūtį. Kartu su Belgija ir FIH siekiame pasiekti milijonus esamų ir naujų žolės riedulio gerbėjų tiek Nyderlanduose, tiek visame pasaulyje ir skatinti žolės riedulį geriau nei kada nors anksčiau“.
Hockey Belgium prezidentas Patrick Keusters yra entuziastingas: „Esu labai laimingas, kad pasirašyta organizavimo sutartis su FIH. Tai reiškia, kad galime oficialiai pradėti didžiausio tarptautinio žolės riedulio renginio organizavimą Belgijos žemėje. Mūsų naujasis stadionas Vavre bus pasaulinio lygio žolės riedulio žaidimų teatras, kuriame bus demonstruojamas mūsų sportas ir mūsų renginių organizavimo žinios milijonams Belgijos ir tarptautinių žiūrovų. Labai laukiu bendradarbiavimo su Nyderlandų federacijos draugais ir kolegomis. Esu įsitikinęs, kad kartu galėsime pakelti „Žemumas“ į pasaulio viršūnę dar kartą!“