2025–2026 metų Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas artėja prie lemiamos fazės. Po III ir dalies IV rato susitikimų aiškėja komandų pozicijos, tačiau intriga dėl galutinių vietų išlieka – iki finalinio etapo dar liko ketverios rungtynės.

Pirmasis III rato susitikimas įvyko balandžio 17 d. Šiauliuose. Susitiko Šiaulių "Ginstrektė-Akademija" su Kelmės SK "Aušra". Visas varžybas dominavo šiaulietės ir baigė varžybas rezultatu 10:0.

Balandžio 25 d. Vilniaus SM "Sotinės Tauro" ir Šiaulių "Ginstrektė-Akademija" komandų susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1. Vilnietės pirmosios išsiveržė į priekį, tačiau Šiaulių komanda rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino.

Ekrano kopija 2026 05 18 203725

Balandžio 26 d. susitiko Širvintų "SC-Inta" ir Kelmės SK "Aušra" komandos. Varžybos baigėsi rezultatu 4:0, širvintiškių naudai.

Balandžio 28 d. vyko intensyvi kova tarp Vilniaus SM "Sostinės Tauro" ir Širvintų "SC-Inta" komandų. Vis dėl to, širvintiškėms nepavyko pelnyti nei vieno įvarčio ir varžybos baigėsi rezultatu 1:0.

Ekrano kopija 2026 05 18 203656

Gegužės 9 d. vyko dvi moterų čempionato varžybos. Pirmose sustiko Širvintų "SC-Inta" su Šiaulių "Ginstrekte-Akademija". Šios varžybos baigėsi užtikrinta šiauliečių pergale 1:6.

Antrose dienos varžybose susitiko Vilniaus SM "Sostinės Tauras" su Kelmės SK "Aušra". Deja, kelmietėms nepavyko pelnyti nei vieno įvarčio ir galutinis rezultatas buvo 6:0 šiauliečių naudai.

Po III rato turnyrinė lentelė atrodė taip:

1. Šiaulių "Ginstrektė-Akademija" - 21 taškas;

2. Vilniaus SM "Sostinės Tauras" - 20 taškų;

3. Širvintų "SC-Inta" - 6 taškai;

4. Kelmės SK "Aušra" - 2 taškai.

 

IV ratas: Vilniaus atsakas ir Šiaulių stabilumas

Gegužės 10 d. Širvintų SC „Inta“ Lietuvos moterų čempionato rungtynėse 2:0 nugalėjo Kelmės SK „Aušra“. Atkakliose rungtynėse pirmasis įvartis buvo pelnytas antrajame kėlinyje, o vėliau širvintiškės savo persvarą padvigubino. Tvirtai gynyboje žaidusi „Inta“ varžovėms progų pasižymėti nepaliko.

Gegužės 16 d. Vilniaus SM "Sostinės Tauras" merginos iškovojo užtikrintą pergalę 5:1 nugalėdamos Šiaulių "Ginstrektę-Akademiją". Vilnietes rungtynes kontroliavo nuo pat pradžių, susikrovė solidžią persvarą ir užtikrintai išsaugojo pranašumą.

Lemiamas finišas – dar keturios rungtynės

Iki finalinių varžybų liko keturi susitikimai, kurie gali pakoreguoti galutinę IV rato rikiuotę:

  • Gegužės 19 d. Širvintų SC-Inta – Vilniaus SM „Sostinės Tauras“
  • Gegužės 29 d. Kelmės SK „Aušra“ – Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“
  • Gegužės 30 d. Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“ – Širvintų SC-Inta
  • Gegužės 31 d. Kelmės SK „Aušra“ – Vilniaus SM „Sostinės Tauras“