Šį šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos vyrų čempionato A grupės paskutinės II rato rungtynės, kuriose susitiko Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ (treneris - Romualdas Chmeliauskas) ir Šiaulių „Ginstrektė-Akademija“ (trenerė - Donata Grigienė) komandos.
Nepajėgiausios sudėties Širvintų komandai teko pripažinti praėjusių metų čempionų komandos pranašumą rezultatu 0:7 (0:0; 0:2; 0:2; 0:3).
Šiauliečiai antrąjame kėlinyje pelnydami mąžąjį kampinį, kurį realizavo Povilas Sinkevičius (25 min.) išsiveržė į priekį, dar vieną įvartį antrąjame kėlinyje pelnė Dominykas Vaikėnas (30 min.), trečiąjame kėlinyje įvarčius pelnė Ignas Gesaitis (40 min.) ir D. Vaikėnas (42 min.), ketvirtąjame kėlinyje įvarčius pelnė Irmantas Skinderskis (48 min. ir 58 min.) ir Armandas Šautkulis (56 min.).

63227317 0f32 48f1 ac57 7a6c85959623

Rudaminoje susitiko vietos „SC-Ardas-Rudamina“ Rudaminos komanda (treneris Artūras Macijauskas) ir Sostinės SŽK „Žuvėdra“ (žaidžiantis treneris Povilas Lakštauskas). Rungtynių pradžioje po neužtikrinto vartininko Nedo Razmos žaidimo rajono riedulininkai įsiveržė į priekį rezultatu 3:1. Pirmąjame kėlinyje įvartį pelnė „Žuvėdros“ žaidėjas Eldaras Apletinas (13 min.), antrąjame kėlinyje vienas po kito įvarčius pelnė „Ardas“ komandos žaidėjai Denis Jastrebov (17 min.) ir Kęstutis Mikutis (19 min.) bei Gžegoš Andriulionis (22 min.), tačiau trečiąjame ir ketvirtąjame keliniuose po P. Lakštausko ir Robert Milevič dviejų įvarčių, pergalę šventė SŽK „Žuvėdra“ komanda, kurie po II rato iškopė į antrąja vietą!