Sekmadienį Vilniuje vykusiose Lietuvos vyrų čempionato B grupės rungtynėse paaiškėjo pirmosios vietos laimėtojai!z20240505 Alfredas Pliadis DSC 0002Rungtynėse susitiko Vilniaus „Jaunimo rinktinė“ (treneris Sergejus Gavrilovas) ir Šiaulių „Akademija“ (trenerė Donata Grigienė) komandos, vilniečiams teko pripažinti Šiaulių „Akademijos“  vyrų komandos pranašumą rezultatu 1:6 (0:1; 0:3; 1:0; 0:3).
Beja, šis rezultatas jau nieko nebelėmė – kokios spalvos medaliais dabinsis likusios komandos.
Paskutinės Lietuvos vyrų čempionato B grupės rungtynės vyks gegužės 22 d. Rudaminoje, kuriose bus įteikti sidabro ir bronzos medaliai.
20240505 Alfredas Pliadis DSC 8886Pirmąjame kėlinyje įvartį pelnė Šiaulių „Akademijos“ žaidėjas Dominykas Vaikėnas (15 min.), antrąjame kėlinyje tris įvarčius pelnė Šiaulių „Akademijos“ žaidėjas Povilas Sinkevičius, realizuodamas mažąjį kampinį (19 min.) ir pelnė dar du įvarčius žaidimo metu (26 min. ir 28 min.). Trečiąjame kėlinyje įvartį pelnė Vilniaus „Jaunimo rinktinės“ žaidėjas Emilis Švolko (39 min.), ketvirtąjame kėlinyje įvarčius pelnė Šiaulių „Akademijos“ žaidėjai Emilijus Marcinkus (51 min.) ir P. Sinkevičius (53 min.).
20240505 Alfredas Pliadis DSC 9950

Geriausias Šiaulių „Akademijos“ žaidėjas Dominykas Vaikėnas

„Sezono metu nepatyrėme nei vieno pralaimėjimo... Vaikinai daug ir atsakingai treniruojasi, daug reikalaujame iš savęs, kiekvienose reguliariojo sezono varžybose kartoju, kad tai pasirengimas Europos čempionatams. Smagu, kad net ir nieko nebelemiančiose varžybose randama motyvacijos. Būdami 15-18 metų demonstruojame kokybišką, įvairiapusį riedulį, kai kurie momentai prilygsta Eurolygai.“ - apie varžybas komentavo Šiaulių "Akademijos" komandos trenerė D. Grigienė.

Povilas Sinkevičius tapo rezultatyviausiu vyrų čempionato B grupės žaidėju, įmušė net 17 įvarčių!