Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinei nepavyko prasibrauti į Dubline vykstančio Pasaulio lygos atrankos II etapo pusfinalį. Ketvirtfinalyje mūsų komanda privertė turnyro šeimininkes ir favorites aires kautis iš visų jėgų, tačiau vis dėlto turėjo pripažinti varžovių pranašumą rezultatu 0:2 (0:0, 0:2, 0:0, 0:0).


Airijos komanda abu įvarčius pelnė antrajame kėlinyje (FIH nuotr).

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Lemtingu tapo antrasis kėlinys, kurio 20 min. Nicola Evans realizavo mažąjį kampinį ir išvedė savo komandą į priekį. 27 min. Samanta Jakovlevaitė prieš save išvydo žaliąją kortelę, o airės uždirbo 7 metrų baudinį, kurį 28 min. įvarčiu pavertė komandos kapitonė Megan Frazer.

Po didžiosios pertraukos nė vienai komandai nepavyko pasižymėti. 47 min. ta pati M. Frazer buvo nubausta žaliąja kortele, 48 min. ją prieš save išvydo mūsų ekipos gynėja Raminta Žukaitė, bet nė viena ekipa šiomis situacijomis nepasinaudojo.

Po šio pralaimėjimo Lietuvos rinktinė tęs kovą dėl 5-8 vietų. Šio etapo pusfinalyje mūsiškės susitiks su ukrainietėmis, kurios ketvirtifinalyje pralaimėjo baltarusėms 1:5. Lietuvos ir Ukrainos rinktinių mačas vyks kovo 21 dieną 11.30 val.

Kitose jau pasibaigusiose ketvirtfinalio rungtynėse Kanada suriuškino Austriją taip pat 5:1, o Čilė net 14:2 nušlavė Turkiją.

VISAS TURNYRO TVARKARAŠTIS

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting