TVARKARAŠČIAI 

Grupė

Data

Laikas

Komanda

 Rezultatas 

Komanda

Vieta

VB

09-17

11.00

Širvintų SC

2:9

Vilniaus r. SC

Vilnius

VB

09-18

11.00

Vilniaus „Jaunimo rinktinė“

0:4

Sporto klubas  „Gita“ Kėdainiai

Vilnius

VA

09–24

11.00

SK „Baltic Champs–Ježvitas

1:2

SŽK „Žuvėdra“

Vilnius

MA

09-24

11:00

Ginstrektė-ŠSG

1:0

Širvintų SC-Inta

Šiauliai

VA

09–25

12:00

Šiaulių „Ginstrektė“

4:0

Vilniaus r. „SC–Ardas–Rudamina“

Šiauliai

MA

09-28

18.30

Ginstrektė-ŠSG

6:0

Kelmės SK “Aušra“

Šiauliai

VB

09- 29

18:30

Šiaulių „Akademija“

2:3

Vilniaus „Jaunimo rinktinė“

Šiauliai

VA

10–01

10.00

„SC–Ardas–Rudamina“

 3:3

SK „Baltic Champs–Ježvitas

Rudamina

MA

10-01

11:00

Kelmės SK “Aušra“

 0:2

Širvintų SC-Inta

Šiauliai

MA

10-01

13:00

Ginstrektė-ŠSG

 1:1

Vilniaus SM “Sostinės tauras”

Šiauliai

VB

10–02

11.00

Vilniaus „Jaunimo rinktinė“

 3:5

Vilniaus r. SC

Vilnius

VB

10–02

12.30

Širvintų SC

 2:6

Šiaulių „Akademija“

Vilnius

MA

10-04

18:00

Šiaulių ,,Akademija-ŠSG“

 0:2

Kelmės SK “Aušra“

Šiauliai

MA

10-08

11:00

Ginstrektė-ŠSG

 10:1

Šiaulių ,,Akademija-ŠSG“

Šiauliai

MA

10-08

13:00

Kelmės SK “Aušra“

 2:2

Vilniaus SM “Sostinės tauras”

Šiauliai

VB

10–09

13.00

Vilniaus r. SC

 1:8

Šiaulių „Akademija“

Rudamina

MA

10-12

18:00

Šiaulių ,,Akademija-ŠSG“

 1:9

Ginstrektė-ŠSG

Šiauliai II

MA

10-14

18:30

Širvintų SC-Inta

 1:1

Vilniaus SM “Sostinės tauras”

Vilnius

VA

10–15

13:00

Šiaulių „Ginstrektė“

5:2 

SK „Baltic Champs–Ježvitas

Šiauliai

MA

10-15

12:30

Širvintų SC-Inta

 2:0

Kelmės SK “Aušra“

Vilnius II

VA

10–15

15.00

„SC–Ardas–Rudamina“

 3:1

SŽK „Žuvėdra“

Rudamina

MA

10-16

10:00

Vilniaus SM “Sostinės tauras”

 1:0

Kelmės SK “Aušra“

Vilnius II

VB

10–16

11.30

Širvintų SC

 1:1

Vilniaus „Jaunimo rinktinė“

Vilnius

MA

10-16

13:00

Širvintų SC-Inta

 8:0

Šiaulių ,,Akademija-ŠSG“

Vilnius

VB

10–16

12:00

Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai              

 3:8

Vilniaus r. SC

Šiauliai

VB

10-18

19:00

Šiaulių „Akademija“

 6:0

Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai                  

Šiauliai

MA

10-19

18:15

Kelmės SK “Aušra“

 1:9

Ginstrektė-ŠSG

Šiauliai II

MA

10-20

18:15

Šiaulių „Akademija“

 1:5

Širvintų SC-Inta

Šiauliai II

VB

10–22

12:30

Širvintų SC

 1:0

Sporto klubas „Gita“ Kėdainiai

Vilnius

MA

10-22

11:00

Širvintų SC-Inta

 3:2

Ginstrektė-ŠSG

Vilnius II

MA

10-22

12:00

Šiaulių ,,Akademija-ŠSG“

 1:6

Vilniaus SM “Sostinės tauras”

Šiauliai II

VA

10–23

13:00

Šiaulių „Ginstrektė“

 3:0

SŽK „Žuvėdra“

Šiauliai

VA

10–23                                 

11:00

SK „Baltic Champs–Ježvitas

 9:3

„SC–Ardas–Rudamina“                    

Vilnius II      

MA     

10-25                                 

18:30  

Vilniaus SM “Sostinės tauras”                

        3:0      

Širvintų SC-Inta                                         

Vilnius II   

MA

10-26             

 18:15

Kelmės SK “Aušra“

       6:0        

 Šiaulių „Akademija“

Šiauliai II    

VA

10-27

19:00

SŽK „Žuvėdra“ 

0:2

Šiaulių „Ginstrektė“ 

Vilnius