Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Visi Lietuvos žolės riedulio klubai, dalyvaujantys šių metų Europos čempionų taurės turnyruose, sekmadienį iškovojo pergales.

Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos šiandien per Čempionių taurės IV diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge II) čempionato A grupės antrąsias rungtynes palaužė turkų „Highway Hockey“ riedulininkes rezultatu 2:1 (0:1).

Turkijos komanda prieš tai pralaimėjo Škotijos „Grove Menzieshill“ net 0:8, o Lietuvos ir Škotijos ekipų dvikova po atkaklios kovos baigėsi škočių  pergale rezultatu 2:1. Tikėtasi, kad Turkijos komanda taps lengvu šiauliečių grobiu, tačiau taip nenutiko.

28 min. Oyku Yaldiz išvedė savo komandą į priekį, o „Gintrai-Strektei-Universitetui“ labai ilgai nesisekė net išlyginti rezultato. Apversti padėtį aukštyn kojomis pavyko tik per žaidimo paskutiniąsias 5 minutes. 66 min. po mažojo kampinio Gintarė Skačkauskaitė rezultatą išlygino, o 70 min. Samanta Jakovlevaitė išplėšė savo ekipai pergalę.

Šis rezultatas leido šiaulietėms A grupėje užimti antrąją vietą ir pirmadienį per rungtynes su „Lille“ kautis dėl kelialapio į aukštesnį divizioną. Lilio ekipa B grupėje laimėjo visas trejas žaistas rungtynes, jos įmuštų ir praleistų įvarčių santykis yra 13:2.

Jau šeštadienį buvo aišku, kad Vilniaus „HFTC-Tauro“ merginoms prasibrauti į Čempionių taurės V diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge III) čempionato Prahoje (Čekija) pusfinalį nepavyks. Turnyro B grupės varžybas vilnietės užbaigė dvikova su absoliučia autsaidere graikų „Imittos“ ir sutriuškino ją net 13:0 (5:0). Prie šios pergalės net 5 įvarčiais prisidėjo Kristina Poškutė.

„HFTC-Tauras“ B grupėje užėmė trečiąją vietą ir pasirodymą turnyre pirmadienį užbaigs rungtynėmis su Švedijos „Nacka“, kuri pralaimėjo visas žaistas A grupės rungtynes. Šio mačo pralaimėtojos iškristų į žemesnį divizioną, jei tokio rango varžybos kitais metais būtų rengiamos.

Vyrų čempionų taurės V diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge III) čempionate Zagrebe (Kroatija) sekmadienį džiaugėsi abi Lietuvos komandos.

Vilniaus „Ardas-Rudamina“ be didesnio vargo 4:1 (2:0) nugalėjo vengrų „Olcote“ ir B grupėje užėmė pirmąją vietą.

Tuo metu Širvintų „Intai-Baltic Champignons“ teko žaisti žūtbūtines rungtynes su Graikijos „Napeos Apollon“. Mūsiškiams tik pergalė galėjo atverti  duris į pusfinalį ir širvintiškiai savo pasiekė.

Jau pirmajame kėlinyje „Intą-Baltic Champignons“ į priekį išvedė Žygimantas Balsiukas, įmušęs 7 metrų baudinį. Graikai atsakė taikliu smūgiu 36 min., tačiau 59 min. po mažojo kampinio tas pats Ž. Balsiukas pelnė lemtingą įvartį - 2:1.

Tad abi mūsų vyrų komandos pirmadienį turės galimybę kartu iškopti į aukštesnį divizioną. „Ardui-Rudaminai“ teks kovoti su Sofijos NSA (Bulgarija),  o širvintiškių laukia dvikova su šeimininkų „Marathon“.

Rungtynių statistika

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - „Highway Hockey“ 2:1 (0:1)
Įvarčiai: 0:1 O. Yaldiz (28), 1:1 G. Skačkauskaitė (66 iš mk), 2:1 S. Jakovlevaitė (70).
Žaliosios kortelės: P. Mikova (26, 31; „Highway Hockey“), C. Bašer (31; „Highway Hockey“).
Geltonoji kortelė: T. Indzihova (68; „Highway Hockey“).
RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Vilniaus „HFTC-Tauras“ - „Imittos“ 13:0 (5:0)
Įvarčiai: 1:0 K. Poškutė (6 iš mk), 2:0 K. Kartanovič (8 iš mk), 3:0 K. Kartanovič (10 iš mk), 4:0 S. Dubickienė (23 iš mk), 5:0 J. Banevičiūtė (35), 6:0 K. Poškutė (43 iš mk), 7:0 K. Poškutė (44), 8:0 K. Poškutė (48 iš mk), 9:0 A. Griškutė (49), 10:0 A. Janutaitė (52), 11:0 K. Poškutė (59), 12:0 U. Chmeliauskaitė (66), 13:0 D. Juraitė (68 iš mk).
Žaliosios kortelės: E. Zoura (21; „Imittos“), D. Juraitė (49; „HFTC-Tauras“).
RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - „Olcote“ 4:1 (2:0)
Įvarčiai: 1:0 V. Jankevičius (24 iš 7m), 2:0 D. Preidis (31), 3:0 A. Mankouskis (40), 3:1 T. Kissas (57), 4:1  V. Jankevičius (66 iš mk).
Žaliosios kortelės: K. Kanyo (30; „Olcote“), V. Rincevičius (46; „Ardas-Rudamina“).
RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Širvintų „Intai-Baltic Champignons“ - „Napeos Apollon“ 2:1 (1:0)
Įvarčiai: 1:0 Ž. Balsiukas (23 iš 7m), 1:1 R. Asflordas (35), 2:1 Ž. Balsiukas (59 iš mk).
Žaliosios kortelės: V. Papailou (44; „Napeos Apollon“), D. Papdopoulas (47; „Napeos Apollon“), I. Pitarokoilis (62; „Napeos Apollon“).
RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

TURNYRO ZAGREBE TINKLALAPIS
TURNYRO MERINJNAKE TINKLALAPIS
TURNYRO PRAHOJE TINKLALAPIS

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting