Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2015 metais Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) ir Tarptautinė žolės riedulio federacija (FIH) įteisino naują žolės riedulio federacijos rungtį – Hockey 5's (penki prieš penkis), kuri yra įtraukta į 2018 metų jaunių olimpinių žaidynių (vyksiančių Argentinoje) program. Europos kontinentas į jas turės deleguoti 2 stipriausias šalis.

Alfredo Pliadžio nuotrauka

Balandžio 15-17 dienomis Širvintose, naujojoje dirbtinės dangos aikštėje, Lietuvos žolės riedulio federacija ir Širvintų sporto mokykla surengė tarptautinį Hockey 5's U-16 (iki 16 metų) merginų ir vaikinų turnyrą UAB „Radio loftai“ taurėms laimėti. Dėl apdovanojimų kovojo Baltarusijos ir Lietuvos nacionalinės rinktinės. Buvo žaidžiami 2 ratai.

Lietuvos I ir II merginų ir vaikinų rinktinių komandų pagrindą sudarė Širvintų sporto mokyklos trenerių Rasos Buzienės, Aušros Janutaitės ir Romualdo Chmeliausko aukletiniai.

Lietuvos vaikinų I rinktinė komanda (vyr. treneris Romualdas Chmeliauskas) du kartus rezultatais 1:5 ir 5:6 pralaimėjo Baltarusijos rinktinei komandai, rezultatais 8:2 ir 9:0 nugalėjo Lietuvos II komandą. Baltarusiai Lietuvos II komandą įveikė rezultatais 3:1 ir 13:1, surinko 12 taškų ir tapo turnyro nugalėtojais.

Deja, Baltarusijos rinktinei komandai neprilygo ir Lietuvos merginų I ir II komandų žaidėjos (vyr. treneris Maksimas Tarasovas). Baltarusės Lietuvos I komandą nugalėjo rezultatais 8:1 ir 5:2, Lietuvos II rinktinę – 7:1 ir 7:0, surinko 12 taškų ir laimėjo pirmąją vietą.

Lietuvos rinktinių tarpusavio rungtynėse pirmajame rate II komanda laimėjo rezultatu 3:2. Antrajame rate I komandos žaidėjos pasiekė revanšą rezultatu 5:2. Dėl geresnio įmuštų įvarčų skirtumo (-8) antroji vieta atiteko Lietuvos I komandos žaidėjoms. Trečioje vietoje liko Lietuvos II komanda (- 15).

Varžybų uždarymo metu Širvintų sporto mokyklos direktorė Alina Zapolskienė nugalėtojams įteikė taures, o geriausiems žaidėjams – Lietuvos žolės riedulio federacijos ir Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės prizus.

Geriausių žaidėjų prizais buvo apdovanoti Baltarusijos rinktinių komandų žaidėjai Jana Batiukova, Ana Žilevič, Aleksandras Jerochovecas ir Denisas Tsaluiko. Lietuvos I rinktinės komandos žaidėjai – Akvilė Rutkauskaitė, Viktorija Bogdanova, Ernestas Lavrinovičius ir Lukas Janukaitis. Lietuvos II rinktinės komandos žaidėjai Kristina Daukantaitė ir Deividas Marcinkevičius.

Varžybų vyriausiasis teisėjas, EHF komisaras  

Borisas SockisRėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting