Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

„Klevas-Šiauliai“ Gruzijos sostinėje Tbilisyje vykusiame 2018 metų Europоs žolės riedulio uždarosiose patalpose IV diviziono taurės turnyre sužaidė dar 4 rungtynes ir užėmė 4-ąją vietą.

Klevas Siauliai

Šeštadienį šiauliečiai 9:1 (4:1) sutriuškino vienus turnyro autsaiderių bulgarų „Lokomotiv“, tačiau apmaudžiai 3:4 (0:1) nusileido armėnų „Hrazdan“ komandai.

Per pirmąsias rungtynes nugalėtojams 4 įvarčius pelnė Mantyvas Pocevičius, 2 - Deivydas Barzinskas, po 1 - komandos kapitonas Rokas Galkus, Karolis Astrauskas ir Matas Grubliauskas.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per rungtynes su armėnais varžovai 7 min. išsiveržė į priekį, tačiau 23 min. rezultatą išlygino R. Galkus. Antrajame kėlinyje „Hrazdan“ pasižymėjo 28 ir 35 min., bet ir į tai šiauliečiai atsakė 2 taikliais Vaidoto Kringelio smūgiais 38 ir 40 min. Deja, Armėnijos čempionai sugebėjo paskutinę akimirką pelnyti teisę mušti baudinį ir išplėšė pergalę.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Sekmadienį kovos Tbilisyje prasidėjo labai anksti - jau 8 val. vietos laiku (6 val. - Lietuvos laiku) prasidėjusiame mače Lietuvos komanda sužaidė lygiosmis 2:2 (1:1) su stipriausia Suomijos komanda „Kilppari“.

Varžovai 8 min. išsiveržė į priekį, bet jau 9 min. rezultatą išlygino Tadas Pabijanskas. Antrajame kėlinyje jau šiauliečiai išsiveržė į priekį 24 min., kai pasižymėjo R. Galkus, tačiau suomiai atkūrė pusiausvyrą 31 min.

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Po mažiau nei 3 val. šiauliečiams teko stoti į kovą su turnyro lyderiais iš Airijos „Three Rock Rovers“, kuriems tai buvo pirmosios dienos rungtynės.

Lietuviai mačą su tik pergalingai čempionate žengusiais varžovais pradėjo puikiai: 6 min. pasižymėjo M. Pocevičius, o 9 min. - K. Astrauskas. Deja, airiai dar iki pertraukos sugebėjo rezultatą išlyginti, o antrajame kėlinyje pasižymėjo dar dukart ir nugalėjo 4:2 (2:2).

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per 6 rungtynes Tbilisyje šiauliečiai iškovojo 2 pergales, kartą pralaimėjo ir 3 kartus po atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą. 15 taškų surinkęs „Klevas-Šiauliai“ savo sąskaitoje sukaupė 15 taškų ir turnyre užėmė 4-ąją vietą.

Čempionato nugalėtojais tapo „Three Rock Rovers“ (30 taškų), antrąją vietą užėmė Norvegijos „Kringsja“ (25 taškai), o trečiąją - „Hrazdan“ (22).

VISI TURNYRO REZULTATAI

Rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting