Artėjant uždarų patalpų žolės riedulio sezonui linkime nepamiršti svarbiausių pakeitimų:

1. Rungtynės trunka 4 kėlinius po 10 minučių. Pertrauka tarp 1-2 ir 3-4 kėlinių - 1 minutė. Pertrauka po 2 kėlinio - 3 minutės.

2. Minutės pertraukėlės kėlinių metu komandos paimti nebegalės - ši taisyklė panaikinta.

3. Didžiosios pertraukos metu komandos nebesikeičia atsarginių žaidėjų suoliukais.

4. Įžaidžiant kamuolį prieš zoną visi žaidėjai (net ir esantys zonoje) privalo atsitraukti 3 metrus.

5. Nebėra žaidėjų su vartininko privilegijomis.

53905663 10157195644159577 2291627182860009472 o

Alfredo Pliadžio nuotrauka

Ir dar, jeigu per mažąjį kampinį nesi vienas iš besiginančių žaidėjų - nepamiršk keliauti iki kitos komandos zonos!

Pakeitimai taikomi Pasaulio, Europos ir Lietuvos žolės riedulio federacijos orgnizuojamose čempionatuose. Sėkmės!