Europos atrankos čempionate sužaistos antros čempionato rungtynės. Šį kartą tarpusavyje rungtyniavo Italijos ir Ukrainos nacionalinės moterų rinktinės. Italės jau 5-tąją rungtynių minutę pelnė pirmąjį savo įvartį. Rezultatyviai rungtyniaujanti rinktinė per visą rungtynių laikotarpį pelnė 7 įvarčius, o Ukrainos merginoms pavyko palaužti Italių vartus tik paskutiniojo kėlinio metu, tad galutinis rungtynių rezultatas - 7:1 Italijos merginų naudai. Po dviejų pergalių Italės keliauja į finalą. Rytdienos rungtynių (rugpjūčio 19 d. 14 val.) rezultatas nulems, ar finale merginos rungtyniaus prieš Lietuvos, ar Ukrainos rinktinę.