Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

Lyderystės Akademija

Logotipas1
Baigėsi ir 2014 metų Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos 12-mečių berniukų čempionatas. Jo nugalėtojais tapo Šiaulių SM „Klevas“ auklėtiniai, per lemiamas finalinių varžybų rungtynes nugalėję „Šiauliuko“ komandos vaikinus rezultatu 4:0!


LVŽRL subūrė daug jaunųjų riedulininkų (A. Pliadžio nuotr.)

Trečioji vieta atitek Širvintų SM, mažajame finale tik po bulitų serijos palaužusiai Vilniaus „Žuvėdros-Torus Solutions“ vaikinus. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2, o bulitų serijoje širvintiškiai pranoko varžovus rezultatu 3:2.

Per rungtynes dėl 5 vietos „Rudamina“ nugalėjo Šiaulių „Gytariuką“ 11:0.

Finalinių varžybų pirmajame etape komandos kovojo suskirstytos į 2 pogrupius. A pogrupyje „Šiauliukas“ ir Širvintų SM sužaidė lygiosiomis 1:1, o „Gytariuką“ abi ekipos įveikė 7:0. Tokie rezultatai lėmė, kad pirmosios vietos likimą teko aiškintis papildomoje bulitų serijoje - joje „Šiauliukas“ įveikė širvintiškius 4:3.

B pogrupyje „Klevas“ nugalėjo vilniečius 3:2, o Rudaminos riedulininkus - 4:1. „Žuvėdros-Torus Solutions“ ir „Rudaminos“ dvikova baigėsi dar vieneriomis lygiosiomis - 3:3.

Po finalinių varžybų, tradiciškai, asmeniniais prizais buvo apdovanoti geriausi visų komandų žaidėjai. Jais tapo Šarūnas Jemeljenovas („Šiauliukas“), Augustas Kostiukevičius („Klevas“), Dovydas Raupelis (Širvintų SM), Edvinas Grišanovas („Žuvėdra–Torus Solutions“), Rapolas Stankevičius („Rudamina“) ir Povilas Sinkevičius („Gytariukas“).

Dėl vietų finalinėse varžybose LVŽRVL dalyviai grūmėsi Pietų ir Šiaurės zonose. Pietų zonoje jėgas išbandė 7 komandos: „Rudamina“, Širvintų SM, Širvintų SM-2, „Žuvėdra–Torus Solutions“, „Žuvėdra–Europa City“, Vilniaus raj. SM ir Kauno „Veršvai“. Šiaurės zonoje grūmėsi 6 ekipos: po du „Šiauliuko“ ir „Gytariuko“ komandas, „Klevas“ ir Joniškio SM.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Partneriai ir rėmėjai

ŠMSM logo
LTOK logo1
vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts