Lietuvos žolės riedulio federacija

Paieška

LŽRVL naujienos

2015-2016 m. Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate sužaistos pirmosios finalo serijos iki 2 pergalių rungtynės tarp Vilniaus „Ardo–Rudaminos“ ir Širvintų „Intos–Baltic Champignons“. Jas po baudinių serijos 6:5 laimėjo vilniečiai (pagrindinis rungtynių laikas - 3:3).


Alfredo Pliadžio nuotrauka.

Sostinės ekipa pirmajame kėlinyje po Siarhejus Miševičiaus (9) ir Ernesto Daukševičiaus (24) įvarčių išsiveržė į priekį 2:0, bet širvintiškių standartinių padėčių specialistas Žygimantas Balsiukas 32 ir 38 min. pelnė įvarčius po mažųjų kampinių ir išlygino rezultatą.

Kai 68 min. S. Miševičius dar kartą išvedė į priekį „Ardą–Rudaminą“, atrodė, kad nugalėtojas jau paaiškėjo. Vis dėlto paskutinę minutę „Inta–Baltic Champignons“ uždirbo dar vieną mažąjį kampinį ir Ž. Balsiukas trečiuoju savo įvarčiu vėl išlygino rezultatą.

Baudinių serijoje širvintiškiams vilniečių vartininkas Rokas Rudenka tapo neįveikiama siena. Iš 5 bandymų „Intos–Baltic Champignons“ žaidėjai sėkmingai užbaigė tik du. Tai padarė pirmasis baudinį mušęs Giedrius Adomavičius ir trečiasis prie kamuoliuko stojęs Darius Jackevičius. Tuo metu Giedrius Gridziuška, Ž. Balsiukas ir Lukas Janukaitis turėjo pripažinti vartininko pranašumą.

Širvintiškių vartininkui Tomui Mozūrai sekėsi ne taip gerai. Jis sustabdė Valentiną Jankevičių, bet praleido įvarčius po Tomo Kušlevičiaus, S. Miševičiaus ir Vitalijaus Rincevičiaus smūgių. 4 bandymų užteko, kad pergalė atitektų vilniečiams.

Rungtynių statistika

Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ - Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 5:6 (1:2, 2:1, 2:3)
Įvarčiai: 0:1 S. Miševičius (9), 0:2 E. Daukševičius (24), 1:2 Ž. Balsiukas (32 iš mk), 2:2 Ž. Balsiukas (38 iš mk), 2:3 S. Miševičius (68), 3:3 Ž. Balsiukas (70 iš mk).
Žaliosios kortelės: G. Adomavičius (8; „Inta–Baltic Champignons“), M. Kriaučiūnas (33; „Ardas–Rudamina“), A. Mankouskis (44; „Ardas–Rudamina“), A. Beinarovičius (56; „Ardas–Rudamina“), S. Miševičius (69; „Ardas–Rudamina“)
Geltonoji kortelė: S. Miševičius (69; „Ardas–Rudamina“).
Teisėjai: J. Suchockis, M. Navickas.

Antrąsias serijos rungtynes komandos žais birželio 10-ąją (20 val.) Rudaminoje.

Komentuoti

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Rėmėjai

vostok europe logo opt
CLTF
Radiolofts

Veiklos partneriai

 
lmnsc logo
 
15 Simbolis
lrytas logo
pliadisfoto logo
Arena HD

Green park hotel logo2
Green hotel logo
Salduvė logo
TK logo
musco lighting