Geriausi Lietuvos žolės riedulio klubai šiuo metu dalyvauja Europos taurių turnyruose. Savaitgalį mūsų komandos rungtyniavo grupių varžybose, o pirmadienį kovos dėl galutinių vietų.

Stipriausia Lietuvos moterų komanda - Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - Prancūzijoje per Europos čempionių taurės trečiosios pakopos turnyro (EuroHockey Club Champions Challenge II) B grupės varžybas kartą laimėjo ir dukart pralaimėjo. Tai reiškia, kad mūsų komanda grupėje liko trečia ir turės kovoti dėl išlikimo divizione su A grupės paskutinąja ekipa - Čekijos „HC Hostivar“.

Šiauliečių rezultatai

Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - „SV Arminen“ (Austrija) 0:3 (0:1) - protokolas
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - „HC Rotweiss Wettingen“ (Šveicarija) 1:3 (1:1) - protokolas
Šiaulių „Gintra-Strektė-Universitetas“ - „Kecioren Baglum SK“ (Turkija) 10:0 (4:0) - protokolas

Visi rezultatai: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-ii-lambersart-women-2014/

Kita mūsų komanda - Vilniaus „HFTC-Tauras“ - dalyvauja vienu laipteliu žemenės pakopos (EuroHockey Club Champions Challenge III A) 6 komandų turnyre Austrijos sostinėje Vienoje. Turnyro A grupėje mūsiškės iškovojo 2 pergales ir pirmadienį kovos dėl pirmosios vietos su Ukrainos „HC Boryspil“ ekipa.

Vilniečių rezultatai

Vilniaus „HFTC-Tauras“ - „Post SV“ (Austrija) 3:0 (2:0) - protokolas
Vilniaus „HFTC-Tauras“ - „KPH Raca“ (Slovakija) 7:0 (2:0) - protokolas

Visi rezultatai: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-iii-vienna-women-2014/

Vyrų komanda Vilniaus „Ardas-Rudamina“ savaitgalį praleido Slovakijos sostinėje Bratislavoje. Europos čempionų taurės ketvirtosios pakopos turnyro (EuroHockey Club Champions Challenge III) A grupėje mūsiškiams taškų pelnyti nepavyko.

Turnyrą mūsų ekipa užbaigs maču dėl išlikimo divizione su Kroatijos „HK Jedinstvo“.

Vilniečių rezultatai

Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - „HC NAS Sofia“ (Bulgarija) 0:6 (0:1) - protokolas
Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - „HK Triglav Predanovci“ (Slovėnija) 2:7 (1:3) - protokolas
Vilniaus „Ardas-Rudamina“ - „AD Lousada“ (Portugalija) 0:4 (0:1) - protokolas

Visi rezultatai:
http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-iii-bratislava-men-2014/

Laipteliu žemesnio rango vyrų turnyras vyksta Kordino mieste Maltoje. Ten savo sugebėjimus sėkmmingai demonstruoja Širvintų „Inta-Baltic-Champingnons“. A grupėje lietuviai įveikė abu varžovus ir pirmadienį dėl pirmosios vietos kovos su Norvegijos „Kringsja SK“ riedulininkais.

Itin atkakliai vyko širvintiškių rungtynės su šeimininkų komanda. Maltos ekipa pasižymėjo pirmoji, bet prieš pat pertrauką Lukas Mažulis po mažojo kampinio rezultatą išlygino. 50 minutę šeimininkai susigrąžino persvarą, bet lietuviai per 4 minutes sugebėjo viską apversti aukštyn kojomis: 56 minutę 7 metrų baudinį įmušė Giedrius Gridziuška, o 59 minutę iš žaidimo pasižymėjo Dominykas Varnas. Netrukus L. Mažulis užsidirbo geltonąją kortelę, bet Maltos klubas kiekybine persvara nepasinaudojo ir aikštę paliko nuleistomis galvomis.

Širvintiškių rezultatai

Širvintų „Inta-Baltic-Champingnons“ - „Seinajoki United“ (Suomija) 2:0 (0:0) - protokolas
Širvintų „Inta-Baltic-Champingnons“ - „Floriana Young Stars“ (Malta) 3:2 (1:1) - protokolas

Visi rezultatai: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-club-champions-challenge-iv-kordin-men-2014/