Glazge (Škotija) šiandien baigiasi 2016 metų Europos jaunių merginų (iki 18 metų) II diviziono čempionato pirmasis etapas.

Per paskutiniąsias A grupės rungtynes Lietuvos rinktinė po dramatiškos kovos palaužė Ukrainos komandą rezultatu 2:1 (0:1).

Ukrainos ekipa išsiveržė į priekį 7 min., kai Oleksandra Belous pasinaudojo prie Lietuvos rinktinės vartų kilusia sumaištimi.

Mūsų ekipa dar iki pertraukos galėjo išlyginti rezultatą, bet varžoves po Dovilės Juraitės smūgio išgelbėjo virpstas.

Pakeisti padėtį aikštėje pavyko 44 min., kai po mažojo kampinio Samantai Jakovlevaitei nepavyko atlikti smūgio, bet kamuoliukas atitieko visiškai laisvai prie varžovių vartų likusiai Rositai Klevickaitei, kuri ir išlygino rezultatą.

Mačo pabaigoje komandos keitėsi atakomis, o pergalė Lietuvos ekipai atiteko likus žaisti vos 9 sek. Lemtingą įvartį po Kotrynos Kartanovič perdavimo pelnė puikiai varžovių vartų zonoje sužaidusi D. Juraitė.

Pergalingas Lietuvos rinktinės įvartis


Visus rungtynių įvarčius galima pamatyti LŽRF paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Per kitas A grupės rungtynes Prancūzijos ir Baltarusijos rinktinės šiandien sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0). Būtent šios komandos, per 3 turus surinkusios po 7 taškus, tęs kovą dėl apdovanojimų. Tuo metu Lietuvos ir Ukrainos rinktinėms teks kautis dėl išlikimo divizione.

Būsimosios Lietuvos rinktinės varžovės paaiškėjo pasibaigus B grupės kovoms. Joje pirmąsias 2 vietas užėmė Škotijos ir Čekijos rinktinės, o už pusfinalio borto liko Austrija ir Italija.Penktadienį Lietuvos rinktinė žais su Austrijos riedulininkėmis, o šeštadienį - su Italijos.

VISA ČEMPIONATO STATISTIKA